Μεντα 88 fm - Καλημέρα! Σήμερα η καρτ ποστάλ θα κάνει μια ευχή και θα απελευθερώσει ένα ιπτάμενο φαναράκι. Ο Μίλτος Πασχαλίδης με τον Χρήστο Θηβαίο και τον Γιάννη Χαρούλη τραγουδούν: "Λευκό
Μίλτος Πασχαλίδης & Χρήστος Θηβαίος - Φωτιά μου | Φωτιά μου εσύ κι αέρας στο σύνορο τούτης της μέρας Το γέλιο σου δώσ' μου και γίνε του κόσμου το πέρας ... Στίχοι
Όταν ο Πασχαλίδης έγραψε «φωτιά μου εσύ κι αέρας» - Pillowfights.gr