ΕΕΦΑΜ on Twitter: "Πρόγραμμα Υποστήριξης Ασθενών & Ευαισθητοποίησης Κοινού. Η Χρυσούλα Διακάτου και η Ελευθερία Τασιούλα από την AbbVie παρουσιάζουν την υποψηφιότητα «Πιάσε το Μολύβι» #eefamcongress2018 https://t.co/smbvl6oe29" / Twitter
![Πιάσε το Μολύβι» και στείλε το μήνυμα που μπορεί να αλλάξει τη ζωή ενός ανθρώπου | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική Πιάσε το Μολύβι» και στείλε το μήνυμα που μπορεί να αλλάξει τη ζωή ενός ανθρώπου | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική](http://www.mononews.gr/wp-content/uploads/2017/05/ptm.jpg)
Πιάσε το Μολύβι» και στείλε το μήνυμα που μπορεί να αλλάξει τη ζωή ενός ανθρώπου | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική
![Πιάσε μολύβι και χαρτί, άσε τη φαντασία σου ελεύθερη και κάνε αυτό το τεστάκι! Θα σου δείξει πολλά για τον εαυτό σου, τα βιώματά σου, την | True words, Awakening Πιάσε μολύβι και χαρτί, άσε τη φαντασία σου ελεύθερη και κάνε αυτό το τεστάκι! Θα σου δείξει πολλά για τον εαυτό σου, τα βιώματά σου, την | True words, Awakening](https://i.pinimg.com/736x/f8/76/72/f87672da91485e76ec3eb70c96b85401.jpg)