έδαφος Εμπειρος Ουσιαστικά παιχνιδια με φαουλ τόνος Τελεφερίκ Οικονομία

Λίγος ο καθαρός χρόνος παιχνιδιού, πολλά τα φάουλ στην Super League

Προσωπικό φάουλ (καλαθοσφαίριση) - Βικιπαίδεια

Τρομερό γκολ με φάουλ από 40μ. στο Παγκόσμιο U20 Γυναικών (VIDEO)

Κι όμως: Ο Σάβιτς ολοκλήρωσε και τα δύο παιχνίδια με τη Σίτι χωρίς φάουλ!  (pic) - to10.gr
Κι όμως: Ο Σάβιτς ολοκλήρωσε και τα δύο παιχνίδια με τη Σίτι χωρίς φάουλ! (pic) - to10.gr

Το γκολ-φάουλ του Μπακασέτα από τα 34.3 μέτρα (VIDEO) : aek365

Eurobasket 2022, Γερμανία - Ισπανία: Εντυπωσιακό γκολ-φάουλ του Ντίαθ (vid)  | Gazzetta
Eurobasket 2022, Γερμανία - Ισπανία: Εντυπωσιακό γκολ-φάουλ του Ντίαθ (vid) | Gazzetta

Φάουλ στον Ντόουγκλας, δεν μπορούσε να παρέμβει το VAR» - ΠΑΟΚ

Τα λιγότερα φάουλ στην ιστορία του EURO 2020 σημειώθηκαν στα πρώτα 10  παιχνίδια | Hellasjournal.com
Τα λιγότερα φάουλ στην ιστορία του EURO 2020 σημειώθηκαν στα πρώτα 10 παιχνίδια | Hellasjournal.com

Ουνιόν-Μάλμε: Έδωσε πέναλτι αντί για επιθετικό ο διαιτητής - Ποδόσφαιρο -  Europa League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Ουνιόν-Μάλμε: Έδωσε πέναλτι αντί για επιθετικό ο διαιτητής - Ποδόσφαιρο - Europa League | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

games gr Online παιχνίδια γιά όλους στά παιχνιδια.com

Ξέσπασμα από Ίνγκασον στον ΠΑΟΚ: «Υπάρχει ξεκάθαρο φάουλ στο γκολ της ΑΕΚ»

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Ο διαιτητής έδωσε φάουλ υπέρ του Ιωαννίδη, ο VAR  ενημέρωσε ότι η παράβαση έγινε εντός περιοχής και ο Σπόραρ έκανε το 1-1 –  ArenaLarissaGr
Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Ο διαιτητής έδωσε φάουλ υπέρ του Ιωαννίδη, ο VAR ενημέρωσε ότι η παράβαση έγινε εντός περιοχής και ο Σπόραρ έκανε το 1-1 – ArenaLarissaGr

AEK και Ιωνικός στο top3 με τα περισσότερα φάουλ στον κόσμο! | SDNA

Το παιχνίδι όπου ο Τσιάρτας δεν μπορούσε με τίποτα να βάλει φάουλ, αλλά  έβαλε απευθείας… κόρνερ!
Το παιχνίδι όπου ο Τσιάρτας δεν μπορούσε με τίποτα να βάλει φάουλ, αλλά έβαλε απευθείας… κόρνερ!

Λίγος ο καθαρός χρόνος παιχνιδιού, πολλά τα φάουλ και οι καθυστερήσεις στην  Super League, σύμφωνα με μελέτη | Yellow Radio
Λίγος ο καθαρός χρόνος παιχνιδιού, πολλά τα φάουλ και οι καθυστερήσεις στην Super League, σύμφωνα με μελέτη | Yellow Radio

Η φάση με το φάουλ του Φαλ στον Παπαγιάννη που δε δόθηκε (vid)