![Εκπαιδεύουμε τις μητέρες, στηρίζουμε τα παιδιά. Παιδικό Χωριό SOS Βάρης - Give and Fund Crowdfunding Εκπαιδεύουμε τις μητέρες, στηρίζουμε τα παιδιά. Παιδικό Χωριό SOS Βάρης - Give and Fund Crowdfunding](http://www.giveandfund.com/giveandfund/projects/195/tpa_picture_29284.jpg)
Εκπαιδεύουμε τις μητέρες, στηρίζουμε τα παιδιά. Παιδικό Χωριό SOS Βάρης - Give and Fund Crowdfunding
![Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Γ. Πατούλη με τον Πρόεδρο «Παιδικά Χωριά S.O.S. Ελλάδος» Α. Βρεττό και την Πρόεδρο «Ξενώνας S.O.S. ΕΛΙΖΑ» Μ. Καρέλλα - Δήμος Αμαρουσίου Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Γ. Πατούλη με τον Πρόεδρο «Παιδικά Χωριά S.O.S. Ελλάδος» Α. Βρεττό και την Πρόεδρο «Ξενώνας S.O.S. ΕΛΙΖΑ» Μ. Καρέλλα - Δήμος Αμαρουσίου](https://maroussi.gr/wp-content/uploads/legacy/appdata/usertexts/images/2012/05/p5280212_lg.jpg)
Συνάντηση του Δημάρχου Αμαρουσίου Γ. Πατούλη με τον Πρόεδρο «Παιδικά Χωριά S.O.S. Ελλάδος» Α. Βρεττό και την Πρόεδρο «Ξενώνας S.O.S. ΕΛΙΖΑ» Μ. Καρέλλα - Δήμος Αμαρουσίου
![ΟΝΝΕΔ Αμαρουσίου : Στήριξε και συ τον Ξενώνα Βρεφών και τα Παιδικά Χωριά SOS και πρόσφερε αγάπη και φροντίδα σε παιδιά που σε χρειάζονται - Maroussi City News - Νεα, Προσφορές στα Βόρεια Προάστια ΟΝΝΕΔ Αμαρουσίου : Στήριξε και συ τον Ξενώνα Βρεφών και τα Παιδικά Χωριά SOS και πρόσφερε αγάπη και φροντίδα σε παιδιά που σε χρειάζονται - Maroussi City News - Νεα, Προσφορές στα Βόρεια Προάστια](https://maroussi.city/wp-content/uploads/2022/02/274290013_275676714708412_8710208706735491496_n.png)
ΟΝΝΕΔ Αμαρουσίου : Στήριξε και συ τον Ξενώνα Βρεφών και τα Παιδικά Χωριά SOS και πρόσφερε αγάπη και φροντίδα σε παιδιά που σε χρειάζονται - Maroussi City News - Νεα, Προσφορές στα Βόρεια Προάστια
![3 χρόνια επιτυχημένης λειτουργίας του Ξενώνα Βρεφών SOS στο Αναρρωτήριο Πεντέλης και του προγράμματος αναδοχής των Παιδικών Χωριών SOS - Παιδικά Χωριά SOS 3 χρόνια επιτυχημένης λειτουργίας του Ξενώνα Βρεφών SOS στο Αναρρωτήριο Πεντέλης και του προγράμματος αναδοχής των Παιδικών Χωριών SOS - Παιδικά Χωριά SOS](https://sos-villages.gr/wp-content/uploads/2023/01/Untitled-design-31.png)
3 χρόνια επιτυχημένης λειτουργίας του Ξενώνα Βρεφών SOS στο Αναρρωτήριο Πεντέλης και του προγράμματος αναδοχής των Παιδικών Χωριών SOS - Παιδικά Χωριά SOS
![Παιδικά Χωριά SOS: Αποκατέστησαν σε οικογένειες 165 βρέφη και παιδιά στην Αττική | Hellasjournal.com Παιδικά Χωριά SOS: Αποκατέστησαν σε οικογένειες 165 βρέφη και παιδιά στην Αττική | Hellasjournal.com](https://hellasjournal.com/wp-content/uploads/2020/02/200225142847_paidika-xoria-sos-1024x683.jpg)